| lSummerl a întrebat:

Salut,cand iti faci un abonament Playstation.Plus am inteles ca primesti 5 jocuri pe luna.Imi poate spune cineva ce se intampla cu jocurile cand expira abonamentul?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Jocurile le vei avea tot acolo, doar ca nu le vei putea juca. Doar cand iti vei face din nou abonament le vei putea folosii din nou. De exemplu, daca iti faci abonament pe 3 luni, si dupa alea 3 luni nu iti reinnoiesti abonamentul, nu le vei mai putea juca, iar daca reinnoiesti abonamentul, iti vor da din nou acces la ele, fiindca pentru acele jocuri trebuie sa platesti, iar daca nu mai ai abonament nu te vor lasa sa le accesezi.