| rateu a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum e faza aia la abonamente.De ex, iti faci abonament la o firma sa iei telefon.Platesti avansul ala pentru telefon,dar abonamentul nu il mai platesti, iar telefonul il vinzi.Ce se intampla daca nu mai platesti nimic? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te cheama la tribunal, iti da sentinta = Bun de plata, nu ai bani nu-i nimic, iti ia din casa.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te va bate la cap o firma de recuperari creante pana vei fi dat in judecata si se va ajunge la executare silita