| Shifty2k02 a întrebat:

Salut, cand vreau sa descarc un joc de pe internet, imi pica pentru 5 minute, de fiecare data se intampla asta, de exemplu, vreau sa descarc un joc de strategie si ajunge la 200mb si apoi pica. ajutor, va rog.

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Asta pateste si unchiul meu, dar de fiecare data cand ii reinstalez windows-ul nu mai are problema asta.(O data la 6 luni). Parerea mea e ca daca ai antivirus instalat, mai bine il dezistalezi. Daca nu e de aici, probabil sunt niste protectii de la router, care gasesc ceva in neregula si se blocheaza.