| CuTup3u a întrebat:

Care imi zice si mie un joc online, pe level-uri care nu trebuie sa fiu in fiecare zi online 5-6 (ca triburile) ar fi bun unu de strategie care sa fie cu dueluri de 30 minute, sau ceva de genu care e bine sa intri si o ora pe zi... care imi zice cele mai faine jocuri online sa ma joc cu prieteni primeste funda... Fara Metin, triburile ca sunt satul de ele.

multumesc frumos, sper ca ati inteles ce vreau

1 răspuns:
| dAnnYx a răspuns:

Eu ma joc pe un joc super, League of Legends se numeste. In jocul asta poti sa faci meciuri, sau dueluri cum le zici tu. Exista mai multe caractere cu care poti juca, in fiecare saptamana sunt 10 caractere gratis(cu care poti juca fara sa le cumperi), si sunt si alte caractere pe care ti le poti cumpara tu cu bani din joc. Poti sa joci 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3, 4 vs 4, 5 vs 5, poti sa-ti inviti prietenii sa joci cu ei intr-o echipa, sau sa joci contra lor, e super. Daca vrei, intra pe link-ul asta si fa-ti cont: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fccbfa0eb48e307965971