| alexciuc a întrebat:

Salut care stie un prgramde filmat videori Hd (free)si unul de editat? Fundan

Răspuns Câştigător
| Sprite4Fun a răspuns:

Decat sa cauti ca disperatul Sony vegas, incearca cu windows movie maker. E usor, il ai in pc de cand iti instalezi windows. Il gasesti in program files. bafta

4 răspunsuri:
| alexciuc explică:

Ce bafta ca e pentru vista am XP laughing

| Sprite4Fun a răspuns:

Pentru filmat fraps, iar pentru editat Sony vegas pro sau windows movie maker.

| alexciuc explică (pentru Sprite4Fun):

Imi dai un site deunde sa descarc Sony vegas free..si fundita e a ta

| Sprite4Fun a răspuns (pentru alexciuc):

Decat sa cauti ca disperatul Sony vegas incearca cu windows movie maker, il ai in windows, ti-l baga automat, si este si mai simplu. Il gasesti in program files happy. Bafta

| Sprite4Fun a răspuns (pentru alexciuc):

Decat sa cauti ca disperatul Sony vegas, incearca cu windows movie maker. E usor, il ai in pc de cand iti instalezi windows. Il gasesti in program files. bafta