| SUD1948 a întrebat:

Ce dracu de vreo 7 ani tot ma joc, ma joc, ma joc. ce sa mai ma joc. ce de 1 luna caut si eu acolo ceva...

Deci

Niste jocuri Third person *PREFERABIL DOAR* sa imi mearga si mie pe junghiu asta : AMd processor 3000+
1. 80GHz. 1GB of RAM
ATI RADEON GRAPHICS PROCESSOR *0x5B63)
MEMORY SIZE : 512mb

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Eu iti fac o lista cu jocuri, de la cel mai slab pana al cel mai puternic. (Cerintele de sistem le cauti pe Google, unele jocuri nu cred ca iti merg big grin )
Deci:
GTA 1
GTA 2
GTA Vice City
GTA San Andreas (SAMP sau MTA)
GTA IV (IVMP)
GTA V (Cand o sa apara... laughing )
GTA Gay Tony (Cred ca asa ii se spune laughing )
Just Cause
Just Cause 2
Call of Duty 1
Call of Duty 2
Call of Duty 3
Call of Duty 4 (Modern Warfare)
Call of Duty 5 (Modern Warfare 2)
Call of Duty 6 (Modern Warfare 3)
Call of Duty Black Ops
Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Ghost (Am auzit ca a aparut... nu stiu)
Saints Row 1
Saints Row 2
Saints Row 3: The Third
Saints Row 4 (Va aparea peste 2, in August)
Mafia
Mafia 2
Need 4 Speed Shift
Need 4 Speed World (Cu Need 4 Speed nu prea stiu...)
Counter-Strike 1.6
Counter-Strike Condition Zero
Counter-Stirke Source (Incearca Zombie Escape, nu o sa te saturi laughing )
Counter-Strike Global Offensive (Lafel, incearca Zombie Escape, nu o sa te saturi big grin )
Minecraft (Mii de moduri... Hunger Games, Paintball, Tekkit, Tekkit like, Tekkit Classic, Voltz, Big Dig, Hack Slash Mine, Vanilla ETC)
PayDay: The Heist
Fifa (2007, 2008,2009, 2010,2011, 2012,2013)

ETC... sunt multe jocuri, incearca sa joci si jocuri CO-OP gen Portal 2 sau Bordelands 2 si asa mai departe sau jocuri multiplayer gen World of Tanks (E foarte distractiv daca nu ai ce face :d )

| SUD1948 explică (pentru daryus2221):

Frate eu am zis sa imi mearga happy din cate mi-ai dat tu aici decat vreo 5 merg sad... si in rest care imi merg m-am jucat deja, precum counter strike, saint row 3 call of duty 1.2.3.4 Gta San andreas si IV, borderlands nu-mi merge si world of tanks nici ala.