| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri de android calumea stiti dar sa fie 3D(Imi merge orice joc) Funda!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Atunci astea (sa nu te astepti la jocuri care sa fie la fel de performante ca cele pentru calculator): Drift Mania: Street Outlaws, Mike V: Skateboard Party, Pocket Rally, Rivals at War (gratis), Rivals at War: 2084 (gratis), Modern Combat 4: Zero Hour, Asphalt 7: Heat, Asphalt 8: Airborne, GT Racing: Motor Academy Free+ (gratis). Astea sper sa-ti placa.

5 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca Fast Racing, Subway Surfers, Thunder Racing 2, Fruit Ninja, Talking Tom, Talking Ginger, Turbo Racing League, FIFA 14, etc.

| Andrei9822 a răspuns (pentru YoChriss):

Scuze dar nu imi place nici un joc. Astept alte raspunsuri.

| Andrei9822 a răspuns (pentru YoChriss):

Da unele imi plac si le am unele pe tableta dar mie imi plac alea gen batman dark knight rises sau amazing spider-man. Mai sti altele gen? O sa iti dau funda!

| YoChriss a răspuns (pentru Andrei9822):

Pai incearca Man of Steel, Iron Man 3 (gratis), N.O.V.A. 3 - Near Orbit, Aralon: Sword and Shadow, Wild Blood, AVP: Evolution, Fractal Combat (gratis), Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Call Of Duty: Strike Team. Funda?

| YoChriss a răspuns (pentru Andrei9822):

Atunci astea (sa nu te astepti la jocuri care sa fie la fel de performante ca cele pentru calculator): Drift Mania: Street Outlaws, Mike V: Skateboard Party, Pocket Rally, Rivals at War (gratis), Rivals at War: 2084 (gratis), Modern Combat 4: Zero Hour, Asphalt 7: Heat, Asphalt 8: Airborne, GT Racing: Motor Academy Free+ (gratis). Astea sper sa-ti placa.

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Incearca justice league efd e super tare