| Gabi_Simcea_1996 a întrebat:

Ce jocuri online pe browser imi recomandati? In afar de triburile, travian... Sau un Gta San Andreas modificat, servere private de metin2 cu ratele cel putin 1000! Dau funditaa!

Răspuns Câştigător
| Dani21Dany a răspuns:

Http://pvp-metin2.no-ip.info/ e mt
sau daca vrei pe browser cauta kalydo pe net. E un site si dai la powered games. O sa iti apara niste jocuri faine in special nostale care ar fi unele 1 gb altele 10gb dar le poti juca in browser. O sa iti ia decat 1 mb 2 in C pentru update etc Funda pls ca e cel mai bun kalydo

3 răspunsuri:
| stefanioneci123 a răspuns:

De cand e mt pe browser... oricum Dark orbit sau Seafight Skyrama BiteFight funda pls.

| Dani21Dany a răspuns (pentru stefanioneci123):

Am spus ca sunt niste jocuri nu am spus ca e si metin, nu inca dar sunt jocuri faine care sunt destul de populare si e bun programu mai ales daca ai netu cu vit chiar daca ai putin lag

| GizazCraist a răspuns:

Lord of Ultima, Dead Frontier, World of the Living Dead, Frosaken World, Perfect World, Allods Online
toate sunt de calitate mai mare ca metin sau alte jocuri populare la romani si se mai creste si usor la unele
FFFFFFFFFUNDAAAAAAA!