| AnonimBS a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca Pc-ul meu sa devina un server de Team speak 3? Imi poate da cineva un tutorial ceva? Am inteles ca trebuie facute si ceva setari la router..habar n-am!
Daca stie cineva care a mai facut il rog sa-mi explice! Multumesc!

5 răspunsuri:
| andrei9530 a răspuns:

Sper ca ai un pc foarte bun pentru ca nu o sa reziste pc daca e slab

| AnonimBS explică (pentru andrei9530):

Un prieten vrea sa tina acest server, are un laptop si il va tine doar pentru serverul de TS nimic altceva deschis pe el.

| andrei9530 a răspuns (pentru AnonimBS):

Nu e indicat folosirea laptopului ca server pentru ca nu rezista cel mai indicat e un pc pentru ca temperaturile sunt ridicate din cauza timpului indelungat de timp

| AnonimBS explică (pentru andrei9530):

Prietenul meu a tinut 5 ani server deci nu-i problema...nu stie cum mai trebuie sa faca...asta e problema

| AnonimBS explică:

Nu stie nimeni?