| Petre_Cristi_1998 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta cu 2 configurati pentru 2 pc-uri de gaming ambele vor fi cumparate in periodata black-friday 1 pc in valoare de 1.500-.2.000 lei iar cel de-al 2 lea in valoare de 2.000-2.500 lei

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

O sa se schimbe mult preturile pana de black friday, mai bine astepti si revii cu cateva zile inainte de black friday.

| Guiinnmortal a răspuns:

Eu,este simplu o sa vezi

| Petre_Cristi_1998 explică (pentru Guiinnmortal):

Multumesc
ma poti ajuta cu cel de 1500 mentionez ca am monitor mous si tastatura

| Guiinnmortal a răspuns (pentru Petre_Cristi_1998):

Imi pare rau dar nu mai am acces la pc sau tel pot sta pe consola incearca pe olx poate gasesti ceva