| MarioPrococpciuc a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta cu această problemă:
Setări de grafică diferită dar grafica jocului e la fel cum ar fi grafica de minimum e ca și cea de de Ultra.
Am întâmpinat această problemă în Far Cry 5, Cu setările de grafică pe ultra cu un FPS de 80-90 dar ca texturile sunt foarte blurate și urâte. Va rog frumos cine știe ajutor!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mergi la programul/aplicatia setarile placii video si cauta unde scrie: performace sau high performance si schimba-l la : Normal, Quality sau High Quality!
Dar te avertizez ca daca vei schimba asta la optiunea: Normal va scadea fps-ul cu aproximativ 30, la Quality cu 40-50 iar la High Quality zi merci daca vei avea 30 de fps-uri in joc...