| StieTot001 a întrebat:

Cum pot reinstala windows 7 daca nu se deschide si ramane bloacat la,, Starting Windows,, pot sa il intalez in safe mode? Si daca da cum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowsul nu se instaleaza in safe mode, ci bagi discul in calulator, intri in bios, setezi ordinea boot device-urilor corespunzator (dvd reader-ul primul), salvezi setarile, restartezi calculatorul si ar trebui sa-ti apara meniul de instalare

| StieTot001 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu prea inteleg ce zici. Oare da a eu il am pe 64 biti si CD-ul e pe 32 are ceva?
Si intru in BIOS la boot si nu e nimic in plus daca e bagat CD.ul fata daca e scos...