| metinusicatita a întrebat:

Salut de ceva timp am gasit un hec nou pe metin2ro si acesta fiind metin2mod pl si nu inteleg de ce ma lasa sa ma joc 3 minute si ma deconecteza am pcul foarte bun netul merge bine si dupa cateva zile mi-a mers normal acum l-am reinstalat si iar face figuri atunci am setat ceva la el si am uitat ce anume daca stie care pliz spuneti-mi,

1 răspuns:
| gAbY4Fun1 a răspuns:

Cred ca e demo hack-ul adica numai sa vezi cum e. Poate trebuie sa il cumperi.
FUnda>?