| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut de curand un cont de youtube. Daca sa presupunem ca pun aproximativ 3 videoclipuri pe luna, cam in cat timp o sa primesc bani din chestia asta si cati?

Răspuns Câştigător
| Chimied a răspuns:

Trebuie sa ai mii de viz. si like-uri dar si click-uri pe reclamele care apar in timp ce ruleaza videoclipul.Si trebuie sa ai minin 60$ sau 70$(sa poti scoate banii) daca nu-i ai, banii actuali se repartizeaza pentru luna viitoare.Dar trebuie sa iti faci un cont nu stiu unde si altele. Uita-te la un tutorial si ai sa vezi ce si cum. Funta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu te astepti sa ploua cu bani ca ai urcat 3 videouri. trebuie sa ai sute de vizitatori sau mii de click uri pe reclamele de pe video ca sa primesti cativa $ amarati acolo

| Chamberlin a răspuns:

Trebuie sa ai multe vizualizari si like-uri pentru a primi bani mai multi.

| Ilisaysmeow a răspuns:

Nu trebuie numai sa pui videouri ca asa putem pune toti rolling on the floor trebuie sa fi si urmarit de oameni si sa ai multe vizualizari la videouri