| mihai03081998 a întrebat:

Am un laptop, Dell inspirion 1520 si pot spune ca merge perfect. Dar pentru a merge asa de fiecare data cand il aprind, dupa ce apare "welcome" si intra pe desktop trebuie sa-i dau restart. Nu-mi cere asta, insa se misca infernal fara acel restart dupa ce se aprinde, dupa merge super, super bine.
Are cineva idee de la ce poate fii?

Mentionez ca bateria este terminata, adica ca sa mearga trebuie sa il tin in priza, daca il scot se stinge, exact ca o unitate de pc. Poate fii de la asta sau nu...?

Totodata daca se poate sa raspunda cei ce stiu sigur de la ce poate fii pentru a stii cum sa procedez, nu sa primesc 1001 de raspunsuri diferite si sa ma bagati in ceata.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Parerea e mea e sa repui windowsul.

| mihai03081998 explică (pentru Zaygon):

Exclus!
Nu este prima data cand ii reinstalez windows-ul, problema persista si dupa instalare, clar nu este de la windows.