| Aℓℓєχυтzυυ a întrebat:

Salut de la un timp de vreme am inceput sa joc minecraft, toate bune si frumoase cateva zile pana a inceput sa imi faca probleme mai explicit nu mi se salveaza progresele facute, sap o mine gasesc aur. salvez si cand intru inapoi in joc nu mai am nimic din ce am gasit in mina, cine stie care ar putea fi problema si poate sa ma ajute va rog

1 răspuns:
| StefyBoy a răspuns:

Apasa butonul pe care ai sigla windows + R si dupa aia scrie %appdata%, sterge. minecraft si da-i force update