| House99 a întrebat:

De o ora nu mai merge sa scriu nimic pe un server de counter-strike adia vad ce scriu ceilalti dar eu nu pot scrie, precizez ca sunt si admin, merge sa scriu din consola cu amx_say "..." orice merge sa scriu cu amx_say sau pot sa scriu pe say_all cu @o si imi scrie colorat deasupra chatului dar in rest nu merge sa scriu deloc pe chat am schimbat 2 cs si l-am si reinstalat pe cel original si tot nimic plizz help nu mai stiu ce sa facbig grin Fundita+VOT plizz

2 răspunsuri:
| TatooMaker a răspuns:

Toate cs-urile astea non-steam pe care le iei de pe net sunt ultra proaste.Cumpara cs-u cu steam sau instaleaza cs digitalzone.
Aa si app.pe ce sv esti admin?