| ObitoSolo a întrebat:

Salut, doresc sa imi contruiesc un PC pentru gaming care sa fie decent pentru jocurile noi aparute, dar in special sunt interesat sa rulez Dota2 la high-ultra cu 60fps, de preferat suma sa nu depaseasca 1700- 2000 RON ( banuiesc ca e mai bine sa il fac pe bucaiti, nu?) dau funda la cel mai satisfacator raspuns

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La pretul asta... Vise frate, numai vise! big grin

| ObitoSolo explică (pentru lpavel):

Cum asa? eu stiu ca la 2000 de lei deja ai 60 fps cu totul la ultra, ba chiar credeam ca se poate si mai ieftin

| ObitoSolo explică (pentru anonim_4396):

Mersi! par destul de bune recomandarile tale

| anonim_4396 a răspuns (pentru ObitoSolo):

PAi componenetele de pc pe care le-am dat eu sunt foarte bune