| HardCore7750 a întrebat:

Salut, eu fac videoclipuri si le pun pe youtube pentru a face bani,(pentru cei care stiu de asta) pun videoclipul, si dau sa monetizeze, dar acolo nu imi apare acel $ semn ca monetizeaza, si un "?", de ce? unu mi-a zis ca acum verifica sa ceva de genu, si cat dureaza pana monetizeaza?
Dau funda
Toate cele bune

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

Da din vina Youtubului.Au implementat cea mai mare porcarie.Vor sa verifice ei videoclipul, sa vada ca totul e ok.Si asta dureaza.Ei zis 3 ore, eu am stat 2 zile. Daca ai bagat sa se monetizeze stai fara griji.

| HardCore7750 explică (pentru EU19):

Multumesc mult

1 răspuns: