| Alex11221122 a întrebat:

Sall TPU, de ce nu ma mai lasa YouTube sa mai incarc videoclipuri? Adica cand incepe procesarea imi apare un mesaj care scrie ca videoclipul meu este pus in asteptare si va fi procesat cat mai repede sau ceva de genu! Si la scurt timp scrie ca Procesarea a esuat! Nu stiu ce sa mai fac. Va rog repede. Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Se mai intampla, stiu despre ce e vorba, eu te sfatuiesc atunci cadn face uploadul si procesarea sa nu ai alte programe deschise si nici sa mai umbli pe pc in special sa nu folosesti browserul cu care faci upload.
Succes!