| anonim_4396 a întrebat:

Am note foarte bune la scoala si anul asta iau premiul I... Am 7 mil in pusculita si vreau sa-mi iau un ps3 deoarece este ziua mea de sf Petru si Pavel si chiar mi-l doresc deoarece l-am vazut la reducere... Cum imi conving parintii?

Răspuns Câştigător
| FallingLeaves a răspuns:

Pai avand in vedere ca sunt banii tai, ai putea sa ii convingi ca este ceva ce tu chiar iti doresti si ar fi ca un cadou de la tine pentru tine...mai ales ca inveti asa binewinking

| anonim_4396 explică (pentru FallingLeaves):

Da dar nu ma lasa deoarece imi tot zic ca nu am voie sa dau banii pe prostii din astea ar trebui sa dau banii pe carti.,...

1 răspuns: