| Hassel a întrebat:

SaluthappyEu si un coleg de-al meu vrem sa facem un blog de caterinca/critica sociala.Chestia e ca in blogspot nu ne putem loga si posta sub nume separate.In wordpress se pot psota articole sub nume diferite? Daca nu, exista vreo posibilitate gratuita de a face un blog care sa respecte astea 2 criterii? Va multumesc anticipathappypace.

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Păi din câte ştiu eu, în wordpress merge. Eu am folosit un script de wordpress, hostat undeva, şi puteam acorda funcţii de administrator, care avea acces la tot panoul, o funcţie de pe care puteai doar posta articole, şi utilizator normal. 90 % funcţionează. Îţi rămâne doar să încerci happy Baftă!