| antonius74 a întrebat:

Exista o posibilitate sa transfer un blog de pe blogspot de pe un cont pe altul? mersi anticipat pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Nikita a răspuns:

In general merge sa exporti un blog si pe alte siteuri.Gen de pe blogspot pe wordpress.Salutare

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Da, este!

| antonius74 explică:

Am facut ce-am facut si-am reusit cumva. am gasit o optiune la setari sa dau drepturile de admin altcuiva si sa ma sterg pe mine.
multumesc mult tuturor celor care au incercat sa ma ajute big grin

| gogu007 a răspuns:

Nu este nicio posibilitate