| ruby69 a întrebat:

Fifa 14 pc joc original, se poate juca doar cu dvd-ul in calculator sau merge instalat si gata?

7 răspunsuri:
| Daniela_Daniela_2000 a răspuns:

In calculator il instalezi

| ruby69 explică:

Frate eu ma refer la jocul original cumparat din magazin, nu cel piratat.

| DanielVălean a răspuns (pentru ruby69):

Ok, jocul din magazin nu cred ca il vei gasi niciunde pe net.

| DanielVălean a răspuns (pentru ruby69):

Stiu ca se poate cumpara online, dar ma refeream gratis.

| ruby69 explică (pentru DanielVălean):

Unde ai vazut tu sa cumperi din magazin ceva gratis? online nici nu mai discutam.

| DanielVălean a răspuns (pentru ruby69):

Nu ai inteles ce voiam sa spun... Se poate cumpara online si cu bani, dar nu gasesti pe net niciodata versiunea completa si nepiratata gratis! M-ai inteles acum?!