| Denisucu55 a întrebat:

Imi va merge pe PC-ul meu Assasin's Creed 3? Iata iinformatiile despre PC: Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @ 2.40 GHz Ram: 4.00 GB. Nu stiu daca va merge din cauza GHz. M-am uitat la cerinte de sistem si ar fi nevoi de 2.66 GHz... Voi ce spuneti, va merge?

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Poti sa-mi spui te rog ce fel de placa video, dupa parerea mea pc-ul tau poate rula AC3 dar ar dorii sa stiu ce fel de placa video ai, trebuie sa ai minim 512 VRAM ca sa iti mearga