| ExBlop a întrebat:

Salut, intampin si eu o problema cu pcul dupa ce am vrut sa imi mut componentele in alta carcasa. Cand il pornesc sta 10 secunde apoi incep sa huruie iar toate ventilatoarele pornesc la maxim, tin sa mentionez ca nu afiseaza nimic pe monitor, ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Verifica daca ai montat cum trebuie si daca suporti in care se monteaza placa de baza sunt toti pe gaurile de surub de la placa de baza, ca daca ai vreun suport care nu sta pe gaura si atinge placa de baza iti intra in protectie placa de baza si se stinge.

| ExBlop explică (pentru Intruder19):

Treaba e ca atunci cand am montat placa de baza nu i am pus toate suruburile in noua carcasa maine o sa incerc sa le pun pe toate