| VladCzR a întrebat:

Salut.Internautilor am ceva probleme cu windows-ul..am un pc foarte puternic dar sistemul de operare recomandat este Ubuntu..Am o mica intrebare..pe Ubuntu linux pot juca orice joc la fel ca pe windows? ma refer la jocurile gen 2013-2014.Am pc de gaming.dar am probleme cu windowsul nu-mi ia driverele complete.Deci pot juca orice joc pe ubuntu? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Windows 7 Ultimate ar trebui sa iti ia drivere complete.Ti le da pe ultimele asa mi-a facut si mie.Si nu iti lua Ubuntu este o porcarie.