| OkapiSoundBVB a întrebat:

Salut, joc CS Portable si am o mica problema, cand jucam anii trecuti prin apasarea tastei TAB imi arata scorurile tuturor jucatorilor, acum nu imi mai apar, am intrebat diferite persoane si lor le apar scorurile prin apasarea tastei TAB, daca ma poate ajuta cineva sa pot vedea si eu cumva scorurile mapei dau funda.

Răspuns Câştigător
| PopoviciAlex1994 a răspuns:

La Option, keyboard, si ai akol use default... daca nici asa incearca sa schimbi rezolutia si pe open gl. sper ca te-ama ajutat