| Alejandro44 a întrebat:

Salut,

Am o mica problema cu un Samsung Galaxy S1. Din pacate, mi-am uitat modelul pe care il pusesem inainte si am incercat de prea multe ori rezultand intr-un blocaj. Am vrut sa imi resetez prin gmail, insa nu am putut reusi (am incercat cu o cartela care avea internet, un WIFI, dar nimic). In cele din urma am zis sa incerc sa fac un Hard Reset (adica apasarea tastei de jos de sunet + tasta meniu + tasta pornire), insa nu imi merge, imi apare " Downloading... Do not turn off Target! ". L-am lasat asa cateva ore, neavand niciun efect. Am cautat problema pe diversite site-uri, insa nu am putut gasi nimic. Ofer funda celui care ma poate ajuta.

O zi frumoasa in continuare.

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Probabil viteza de dearcare a fisierelor necesare pentru reset e prea mica trebuie sa ai viteza mare sau dul la un service.ei te pot ajuta..Bafta!

| Alejandro44 explică (pentru robandu99):

Incerc cu service-ul, multumesc.

1 răspuns: