| BogdiCR7 a întrebat:

Mă joc jocul ROBLOX, şi de multe ori în timp ce mă joc îmi apare:
,,You have lost the sonection to the game,,
Din ce cauză? sad
(Vă rog fără comentarii de genu',, Joacă MINECRAFT că e mai fain, bla bla bla... etc.)
Mulţumesc!

Fundăăă

6 răspunsuri:
| ThaPower a răspuns:

Cred ca ROBLOX e un program virusat! Joaca Minecraft ca e mai fain decat ROBLOX dar mi-a placut!

| EdyPariuCuViata a răspuns:

ROBLOX e virusat, deci cred ca din cauza asta, si mie mi s-a intamplat...si nu te mai lua dupa altii ca spun joaca Minecraft ca e mai fain, joaca Cs ca e mai tare etc... Joaca ce vrei tu si ce iti place, dar te sfatuiesc sa nu mai joci ROBLOX deoarece iti face PC-ul ''muci''. Iti spun din propria experienta.

Enjoy!

| BogdiCR7 explică (pentru EdyPariuCuViata):

Eu am un antivirus foarte bun, NOD 32 cu licenţă, nu de pe net şi am dat să scaneze Roblox şi a spus că e în regulă.

| ThaPower a răspuns (pentru BogdiCR7):

Omule,la toate antivirusi ROBLOX este virusat!

| ThaPower a răspuns (pentru EdyPariuCuViata):

Da! Asa e! Lui BogdiCR7 cand joaca ROBLOX ii face PC-ul "muci" rau de tot si CPU-ul fa fi distrus!

| BogdiCR7 explică (pentru ThaPower):

OK, nu mai joc ROBLOX dar ca să joc MINECRAFT nu trenuie să cumpăr jocul?