| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a întrebat:

ma joc metin2 ro trianguli red... am war corp aura m2 si am mai cescut varteju restul le am la 1 am lv 36 cal armat fms+9 nu stiu unde sa cresc. atacul il am bun dar apararea sunt varza. am mortala +4 in total am aparare 250 sau ceva de genu... in v 1 nu rezist trebuie sa bag licori la greu. cam asa e si in templul hwang. ala de la orci. am bani vreo 3kk si argint de lv 15 +8 poate sa imi zica cineva cum sa fac itemele sau cum sa cresc? mai repede? pls

Răspuns Câştigător
| Valy07 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa cresti in v1 dar nu cu mortala accea ai putea sa intri pe alt caracter iti faci cativa bani te faci magazin si scrii asa "Cumpar armura lv 18 war +9 pm me " si iti cumperi armura de 18 sau 26 cum vrei si te duci si cresti in v1. Funda?

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 explică (pentru Valy07):

Am cumparat armura lv 18+9 acum incerc sa ma duc... daca nici asa nu merge. imi fac cont de war pe mental

1 răspuns: