| Type a întrebat:

Salut mi-am achizitionat recent o tastatura de la GEMBIRD, si acum de fiecare data cand intru intr-un joc si tin apasat pe o tasta mai mult de 3 secunde, unitatea incepe sa faca bipuri la fel ca atunci cand apesi mai mult de 4 taste in acelasi timp, iar ecranul monitorului pulseaza. imi poate spune si mie cineva de la ce se intampla acest lucru si daca se poate cum sa il rezolv?

2 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Lasa un link in descriere cu tastatura, modelu bla, bla, bla... Marsi!

| Type explică (pentru cornelmircea1980):

Http://www.gmb.nl/item.aspx?id=8433
asta e cu toate ca eu am cumparat-o din magazin, nu de pe net.