| TwilightAndreea2000 a întrebat:

Recent mi-am instalat aplicatia Candy Camera pe telefon(Android) si de fiecare data cand fac o poza, aceasta iese neagra,si chiar nu stiu de ce sad Imi poate spune cineva cum sa rezolv aceasta problema si de ce se intampla asta? Multumesc, DAU FUNDA!:* happy

1 răspuns:
| 0Andrew0 a răspuns:

Poate nu este compatibil cu telefonul tau.Cauta alta aplicatie asemanatoarea.
Alta solutie e sa trimiti un e-mail celui care a facut aplicatia la david@jp-brothers.com si ii spui modelul telefonului si ce problema are(in engleza).