| Niculae_Gaby_1980 a întrebat:

Salut, mi-am făcut un cont de pokerstars, totul in regula imi cere verificare cu buletin (poza) am refuzat atunci. Am depus niște bani (putini)si am jucat poker, totul ok am jucat, dar la retragere îmi cere poza cu buletinul (sau alt document, eu am dat doar buletin ca asta am momentan) am dat poza cu fata buletinului si pe urma îmi cerea verso, am dat poza cu spatele buletinului. Si mereu cand dau de la verso imi da eroare ca documentul nu e clar sau ceva de genul si inca o porcărie, dar poza e clara totul e ok.Am încercat sa dau de cei de la pokerstars, am dat un email dar degeaba nu au răspuns, am încercat sa găsesc un număr de telefon si nu au. Ma puteți ajuta va rog?

1 răspuns:
| AlinAvram a răspuns:

Incearca sa faci poza undeva afara, cu lumina naturala sa se vada clar.