| EdyThX a întrebat:

Mi am făcut un PC, toate bune, l am montat etc. Totul a funcționat, fiecare usb, fiecare componentă dar când a venit vorba să conectez hdmi-ul din PC in monitor pur și simplu nu a mers. Ce poate fii? Nu vede nici dacă bag hdmi in placa de baza, nici în cea video.

7 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Dacă ai Windows 10 încearcă să apeși WINDOWS+P și încearcă să alegi din meniul care îți apare. (http://prntscr.com/j1hk41)

| EdyThX explică (pentru Jakye):

Nu am niciun Windows pe PC

| alexboss2020 a răspuns (pentru EdyThX):

Chiar nu itu afiseaza nimic? Ai incercat sa intri in bios!

| EdyThX explică (pentru alexboss2020):

Cum sa intru domnule in bios daca nu arata nimic? Da no signal

| Bartbart a răspuns:

Mai întâi instalează Windows-ul

| EdyThX explică (pentru Bartbart):

Cum frate sa l instalez daca nu îmi arată nimic? happy

| EdyThX explică:

Pai nu am Windows pe PC.