| CatalinPorumb a întrebat:

Mi-am facut un server de Minecraft cu Hamachi, dar nu se poate conecta nimeni la server.
Am facut toate setarile necesare si pe hamachi i-am adaugat pe prietenii care vor sa se joace pe server, dar ei nu pot sa intre, la ei scrie "Can't reach server" dar la mine merge.
Daca stiti va rog mult sa imi spuneti.

2 răspunsuri:
| ghibancostin a răspuns:

Pai,intai trebuie sa aionlinemod la off, sv tau de hamachi sa fie pornit si ei sa fie conectati. Asigura-te daca ei au aceeasi versiune de minecraft cu a ta

| CatalinPorumb explică (pentru ghibancostin):

Totul e cum ai spus chiar si prietenii mei au acelasi launcher ca si mine si aceeasiversiune dar mie imi merge lor nu, ii am si pe hamachi si imi arata cand sunt conectati