| configcs a întrebat:

Salut mi-am facut un sv de cs si cand incearca candva sa intre pe el nu le merge am router tenda ce setari ar trebui sa fac la wirelles ca sa le mearga celeorlalti sa se conecteze?

Răspuns Câştigător
| bruuu a răspuns:

Deci vrei sa faci un port forwarding.Accesezi routerul in retea intrii la virtual server---->port range forwarding si de acolo cred ca te descurci tongue

| configcs explică (pentru bruuu):

Asta am facut deja dar acum trebuie sa le dau ip-ul ala range forwading sa se conecteze?

| bruuu a răspuns (pentru configcs):

Le dai ip-ul tau extern si langa scrii doua puncte si portul pe care trebuie sa functionezecare

| configcs explică (pentru configcs):

Add kingrobby98 pls puppy dog eyes