| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am instalat cs source si problema este ca imi merge naspa, controalele sunt foarte naspa de exemplu cand merg cateodata intepeneste mouse-ul, nu mai pot invarti playerul, cateodata nu pot trage [asta pentru cateva secunde] merge destul de naspa, ce sa fac? am schimbat setarile video dar nu, ce sa fac? funda!

2 răspunsuri:
| Bogdan_Numai_1991 a răspuns:

Probabil nu ai cerintele necesare sau iti lipseste un driver, update la placa video!

| RB26DETT a răspuns (pentru Bogdan_Numai_1991):

Am toate driverele necesare, am 2 gb ram 128 mb video integrata big grin, 2.13 ghz Intel celeron.