| TheOneLeeT a întrebat:

am si eu o problema cu mouse-ul...

"Merge" de parca agata, adica cursorul merge cu intreruperi si cand rulez ceva care consuma mai multe resurse se blocheaza pentru cateva zeci de secunde... am schimbat 4 mouse-uri (Si ps2 si usb) si tot asa face...
Problema e de cand mi-am instalat windows vista (De atunci am schimbat 2 sisteme de operare, acum am windows 7 32x)

Care ma ajuta cu adevarat are fundawinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce antivirus ai? Ca si ala papa resurse.

Răspuns utilizator avertizat
| canonmyhay a răspuns:

Poate fi din cauza ca nu-ti suporta pc windows-ul nu ai memorie suficienta pentru windows 7 trebuie minim 2 GB

| TheOneLeeT explică:

Am 4GB RAM, Procesor Intel Dual Core 2. 50GHz, placa video 512... Nu vad care ar putea fi problema.

| TheOneLeeT explică:

Avira full, cumparat.