| NesCafe a întrebat:

Salut nu de curand sau acum 3 saptamani sa zic mi-am cumparat o placa video Ati Radeon 9600XT ca aveam via s3g in fine a fost un cosmar cu placa aia ma rog.deci cand am instalato am luat metinu si cand am intrat in el cand merg mi se misca in reluare adica merge normal 1 sec dupa merge in slow motion sa zic dupa iar o sec normal si tot asa si cand invart cu mousu sa ma uit prin alte parti dau si abia peste 1 sec se invarte asa mai in slow motion are cineva o idee ce ar putea sa aiba? si la low face aproape la fel

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Probabil ca se supraincalzeste. 9600 XT e o placa overclockata din fabrica.

| NesCafe explică (pentru KodrutZ):

Si ce pot sa fac ca vreau sa ma joc metin ca celelalte jocuri nu am probleme cu ele.

| KodrutZ a răspuns:

Mai da detalii si despre restul sistemului... s-ar putea sa fie o problema doar cu Metin din cine stie ce motive obscure. Procesor, memorie, sursa... sistem de operare?