| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe Steam am un prieten care de mai mult mi-a dat scam cu un AK-47 Redline Field-Tested, el imi este dator cu 6 euro dar steam guardul lui este la telefonul lui fracsu si el nu a acceptat vreun trade care i l-am dat. A luat niste iteme de 1.5 centi si s-au scumpit o gramada incat au ajuns toate la 8 euro, vrea sa imi dea inapoi acei 6 euro si a spus ca o sa vorbeasca cu fracsu, dar este vreo modalitate de a transfera bani in steam la alt cont? Trade nu putem, si nu vreau sa spuneti el ce ar trebui sa faca la fracsu pentru ca telefonul lui este parolat si are 21 ani asa ca incercarea de a fura cv cumva nu e posibila, si am incercat si sa scapam de steam guardul lui dar avem nevoie de telefon, pentru ca nu ne cere emailul care il avem, ci telefonul pentru a scoate steam guardul de telefon de pe calculator. PE SCURT - Este vreo modalitate de a transfera bani din steam dintr-un cont in altul? (DAU FUNDA)

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu, doar sa iti faca un joc cadou sau sa iti dea banii in realiltate.

| Xdreaper21 a răspuns:

Iti face gift cu un joc de 6 euro fix sau putin mai scump(nu moare daca e cu 10 centi in plus sau cine mai stie) si tu dai refound