| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

am o problema cu stamu. mi-am resetat telefonul si mi s-a sters steam guardul. am incercat sa-l sterg. dar nu merge. nu mai am vechiul numar de telefon. pe care mi-am facut contul. nici codul ala cu R. ce pot face. va rog autati-ma. am doar cs go pe cont. cumparat.

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Daca nu ai codul de recuperare este foarte greu de rezolvat. Ai putea sa dai un mesaj steam-ului cu numarul de card cu care ai cumparat CS:GO-ul (daca l-ai cumparat cu cardul) asta ar fi singura solutie care dureaza ceva deoarece Steam Support nu prea acorda atentie sporita lucrurilor de genul.

| theandreicuriosulXbox360 explică (pentru MihaiGe):

Am facut un tiket. astept raspuns. de la ei

1 răspuns: