| ElShaarawy a întrebat:

Salut.Pentru cei care joacă Battlefield 4, o întrebare oarecum stupidă.Ce tastă trebuie să apeși pentru a te pune după un perete, pregătit pentru a trage cu arma?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| zona5111 a răspuns:

Nu exista o anumita tasta laughing unde ai vazut chestia asta? Infine, ideea ii ca pur si simplu stai crouch langa un perete, pam pam

| ElShaarawy explică (pentru zona5111):

Era la un joc tot shooter, nu mai știu care, se așeza lângă perete și scoteai doar puțin capul și armahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ElShaarawy explică (pentru FernandoDinPipirig):

Https://imageshack.com/i/exhWdl0Wj Vezi cum stă Irish? La asta mă refer.

| ElShaarawy explică (pentru FernandoDinPipirig):

Single,single.Am să încerc, mersi happy

Răspuns utilizator avertizat