| adi787 a întrebat:

Salut, peste cateva luni am sa imi cumpar un Playstation 3 Slim 320 GB, si as vrea sa aflu cum pot sa ma joc in multiplayer daca trebuie sa dau bani sau daca e gratis ca stiu ca la xbox in fiecare saptamana niste "minute" cate iti permit sa joci in multiplayer si as dori foarte mult sa aflu la playstation asta.Un raspuns cat mai detaliat va rog.

2 răspunsuri:
| vladut91 a răspuns:

Si eu am ps3 si stiu ca poti juca in 2 daca conectezi 2 joisticuri asta e toata smekeria ( si sa fie joc in 2 sau multiplayeri ) dar sap rutea sa iti trimita doar o maneta

| adi787 explică (pentru vladut91):

Eu nu ma refer la faptul ca vreau 2 joistickuri ma refer la multiplayer atunci cand te conectezi online sa joci cu jucatori adevarati de exemplu call of duty black ops 2 multiplayer, asta ii un joc in multiplayer