| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva de ce nu imi mai merg jocurile pe Facebook dupa ce am reinstalat windouse-ul? Imi apare The webpage at https://tsm.trainstationgame.com/? fb_source=bookmark&ref=bookmarks&count=0&fb_bmpos=_0 might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Răspuns Câştigător
| BucurDavid a răspuns:

Vezi daca ai instalat Adobe Flash Player. Daca nu il ai descarca-l si instalează-l cu browser-ul închis.

| jonyjb91 a răspuns (pentru BucurDavid):

Am instalat si flash si java tot asa imi apare
si pe browser si gameroom