| Alecsandriii a întrebat:

Salut, recent am achizitionat CS:GO de pe Steam, dupa instalare l-am pornit evident, am jucat primele meciuri cu un prieten pe niste mape custom din workshop,totul perfect, dar, insa dupa ce am dat un restart la PC si am pornit CS:GO am vrut sa ma bag la un meci casual totul normal asteptam in LoadingScreen, dupa ce intru pe harta si trebuie sa selectez echipele, brusc, black screen ma scoate din joc(il baga in bara jocul) si la notificari imi aprare un mesaj big grinisplay driver stopped responding and has recovered
Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers fo Windows XP(R) stopped responding and has successfully recovered.
DE RETINUT : eu am update de la win 7 la win 10
PLS help me! va rog
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Si mie imi mai facea asa,incearca sa dai cauti pe google asta Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers fo Windows XP(R) drivers, daca nu merge, incearca sa intrii in joc dupa ce iti da eroarea, da ca merge merge, daca nu nu mai pot sa te ajut

| Alecsandriii explică (pentru alii98):

Daca incerc sa intru in joc dupa ce da eroare, se blocheaza pc-ul si trebuie sa dau rastart

| alii98 a răspuns (pentru Alecsandriii):

Ai cautat pe google? daca nu merge nici asta nu mai am cu ce sa te ajut eu

| Alecsandriii explică (pentru alii98):

Tu cum ai facut sa nu iti mai apara asa?
da un link ceva