| darkusss a întrebat:

Salut si La Multi Ani!
Ce spuneti, se poate juca gta 5 pe urmatorul sistem?:
Dell precission 490-server. cu urmatoarele :
-Doua procesoare pe placa de baza, fiecare dintre ele fiind Intel xeon dual core 2, 33 (modelul Intel xeon 5140)
-Ram 4 gb ddr2 ecc.(inca 4 sloturi libere).
Placa video gtx 460 se 1gb gddr5 256 bits.
Si daca da, cam la ce fps? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Pentru ca sunt ddr2, procesoarele nu sunt foarte puternice dar te tin

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Iti va merge pe rezolutie Full HD cu setarile date pe Low spre Hight cu minim 30 fps-uri!

Ai face bine sa nu te mai iei dupa toti trolli precum " alii98"

| darkusss explică (pentru CPAElites):

Multumesc. La Multi Ani.

| alii98 a răspuns:

Cu ramii nu este prea bine, dar ar merge cu 30 fps dupa ce zic eu, cu graficile pe low-normal

| darkusss explică (pentru alii98):

Din cauza ca sunt ecc? Dar procesoarele se descurca?

| darkusss explică (pentru alii98):

Ok. Multumesc. La Multi Ani!

| alii98 a răspuns (pentru darkusss):

La multi ani si tie!

| alii98 a răspuns (pentru darkusss):

Pentru ca sunt ddr2, procesoarele nu sunt foarte puternice dar te tin