| CoRrUpT3D a întrebat:

Am vazut pe youtube un video cu gta v care rula cu procesor Intel dual core e8500, 4gb RAM DDR2, placa video HIS Radeon HD 5570 2gb GDDR3 128 bits.
Eu am Intel Dual Core E8400, 6gb RAM DDR2, placa video AMD Radeon HD 5450 2GB DDR3 64 bits si monitoru pe rezolutie 1280x1024.
El rula pe undeva pe la 22-26 fps.
Mare diferenta itre procesoare nu e decat e E8500 e mai tare in single threatred.
Cam la ce rezolutie, level detalii si fps as putea juca GTA 5.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dragos636 a răspuns:

Pe setarile cele mai mici si rezolutie foarte mica.

| CoRrUpT3D explică (pentru Dragos636):

Ela avea rezolutia maxima pentru monitorul lui si este pes 1280 si avea acolo si low si high si mediu la level detalii si celelalte