| Vooortex a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot instala addon-ul FEAR Extraction Point ( e continuarea lui FEAR Perseus Mandate). Am instalat mai intai FEAR Perseus Mandate, si apoi FEAR Extraction Point, dar nu imi merge. Zice ca nu mi-l recunoaste si ca nu am instalat in pc Perseus Mandate, dar el este instalat.Stiu ca e vechi jocu', dar imi place seria FEAR. big grin Heeeeeeellllllllllp!

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

In primul rand FEAR Extraction Point este continuarea de la FEAR1 si nu de la Perseus Mandate. Ca sa-ti mearga Trebuie sa descarci mai intai si mai intai FEAR1 si sa-l instalezi. Dupa ce ai facut asta iti trebuie versiunea 1.7 sau 1.8(retail)EN sau US la FEAR care se ia dupa net... aici am avut si eu probleme. Dupa ce faci patch-ul, instalezi FEAR Extraction Point si o sa-ti ceara folderul de la FEAR 1 (tu avandu-l instalat deja si cu v1.7 facuta). Astepti sa se instaleze, copiezi crack-ul si intrii in joc. ENJOY the fear and the story of Alma Wade!

3 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Stiu da nu vreau sa zic

| victoras_6276 a răspuns:

Ba imi dai si mie link de unde ai luat fear extraction point

| victoras_6276 a răspuns:

1.downloadeaza fear extraction point
2.deschidel in demon tols
3.instaleazal (baga extraction point unde ai fear)
4. daca nu sti unde ai F.E.A.R CAUTAL
5.downloadeaza fear extraction point crack, pacht, update