| mickeyMT a întrebat:

De curand am descarcat FEAR Extraction Point si cand sa-l instalez imi da o eroare in care zice ca nu am versiunea 1.7 a jocului anterior(Extraction Point necesitand folderul jocului anterior pentru instalare). Am cautat, prin foldere patch-uri si intr-un final am gasit un patch care imi uploada la v1.7 de pe site-ul principal iar cand am intrat mi-a dat o alta eroare zicand ca site-ul respectiv nu mai exista...
Daca cineva are o solutie sau un site dupa care pot descarca v1.7 sau 1.8 sa-mi zica.

Multumesc pentru intelegere...

1 răspuns:
| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Probabil ca ce ai descarcat tu e continuarea la versiunea 1.7 a jocului si probabil ca v1.7 contine fisiere care au legatura cu versiunea de ai downloadat-o tu. cauta un alt patch si asigura-te ca site-ul de unde se uploadeaza v1.7 este disponibil.